Już dzisiaj w Ally Pally czeka nas finał mistrzostw świata w darcie. Który z Anglików sięgnie po złoto? Na spotkanie finałowe mam dla was singla z wysokim kursem.

Ten typ zagracie tylko u bukmachera Forbet. Załóż konto klikając w baner poniżej i odbierz zakład BEZ RYZYKA do aż 1000 złotych z kodem promocyjnym: POKTYPPL

Luke Humphries – Luke Littler

W finale MŚ spotka Luke Littler z Lukiem Humphriesem. Littler to genialny 16-latek. Niedawno został mistrzem świata juniorów. Na tej imprezie dał się poznać szerokiej publiczności. Litller gra na wysokich średnich, rzuca wiele maxów. Na tym turnieju nie miał jeszcze żadnych kłopotów. W ćwierćfinale wygrał 5:1 z Dolanem, a w półfinale pokonał 6:2 Roba Crossa. Humphries natomiast przed turniejem był stawiany w roli głównego faworyta do końcowego triumfu. Luke ma za sobą passę 18 zwycięstw z rzędu. Został także numerem jeden światowego rankingu. W tym turnieju jednak miał swoje problemy. Najpierw musiał wychodzić ze stanu 1:3 z Pietreczko, potem z Cullenem przegrywał 0:2 i po drodze jego rywal miał lotki meczowe. Humphries jednak najgorsze wydaje się mieć za sobą. W ćwierćfinale ograł 5:1 Chisnalla, a wczoraj w półfinale wygrał 6:0 z Williamsem grając na kapitalnym poziomie.

Ja idę w tym meczu w maxy obu zawodników. Obaj uwielbiają potrójną 20. Obaj są w genialnej formie. W półfinałach Litller rzucił 16 maxów w 8 setach, Humphries natomiast 14 maxów w 6 setach.

Humphries 14 maxów / 25 legów = 0,57 maxa/leg

Littler 16 maxów/43 legi= 0,37 maxa/leg

Finał rozgrywany jest do 7 wygranych setów. Powinniśmy zobaczyć powyżej 40 legów w meczu. Liczę na wspaniałe widowisko. Linie na maxy mogą się wydawać wysokie, ale przy ich grze jak w poprzednich meczach są spokojnie do wejścia.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAGRAJ Z NAMI TEN TYP BEZ ŻADNEGO RYZYKA!