Już dzisiaj w Zawierciu czeka nas pierwszy mecz finałowy Plusligi. Na ten mecz mam dla was singla z wysokim kursem. Zapraszam do przeczytania!

TEN TYP ZAGRACIE TYLKO U BUKMACHERA LVBET. KLIKNIJ W BANER PONIŻEJ I ODBIERZ PAKIET POWITALNY DO 2000 ZŁ!

Aluron CMC Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

Pierwszy mecz wielkiego finału Plusligi. Rywalizacja toczona jest do 2 zwycięstw. W półfinale zdecydowanie trudniejszą przeprawę miał Jastrzębski. Jastrzębianie przegrywali już 2:1 w setach i 15:21 w czwartej partii, a mimo to wyeliminowali Resovię. Zawiercie natomiast w półfinale straciło tylko seta z Projektem Warszawa. Obie ekipy w tym sezonie mierzyły się 3-krotnie. Trzykrotnie górą była ekipa prowadzona przez Michała Winiarskiego. Każdy z meczów kończył się w 4 setach.

Dziś także nie widzę wielkiego faworyta. Myślę, że zobaczymy wyrównany mecz i wobec tego biorę pod lupę obu atakujących: Butryna i Patrego. Obaj są w naprawdę świetnej formie w tym sezonie. Butryn w Pluslidze zdobył najwięcej nagród MVP. (10). Łącznie zdobył 560 pkt, co daje średnio blisko 17 pkt/mecz. Przeciwko Jastrzębskiemu, Karol zdobył 24 i 23 punkty.

Patry natomiast w lidze zdobył 434 punkty, co daje średnio ponad 13 pkt/mecz. Francuz szczególnie ważną postacią dla swojej ekipy jest w najtrudniejszych meczach. W półfinale przeciwko Resovii zdobył 25 i 29 punktów.

Na obu dziś linie oscylują w granicach 18,5 i 19,5 punktów. Myślę, że możemy zobaczyć długi mecz, w których główną rolę odegrają atakujący. 40 punktów zdobytych razem przez tych siatkarzy jest jak najbardziej możliwe, a kurs naprawdę wyśmienity.

Typ: Patry i Butry zdobędą razem minimum 40 punktów @3,65

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ BONUS 100% DO 500 ZŁ OD PIERWSZEGO DEPOZYTU W LVBET!