Dzisiejszej nocy Iga Świątek po niewielkich problemach w pierwszym secie uporała się z Sofią Kenin. Na dzisiejszą noc przygotowaliśmy dla Was dwa overy w męskim ATP. Kupon ten gramy u bukmachera Betclic

Załóż konto w BETCLIC klikając w baner poniżej z kodem promocyjnym POKTYP50 i odbierz zakład bez ryzyka do 200 złotych!

Bez wątpienia Włoch Sinner będzie jednym z najważniejszych nazwisk wymienianych w kontekście wygrania największych turniejów w tenisie. W poprzednim sezonie zaliczył kapitalny rok, dzięki któremu awansował do najlepszej czwórki rankingu. Po zaledwie jednym rozegranym meczu w sezonie stanie do pojedynku z kwalifikantem z Holandii- De Jongiem. Myślę, że ogranie nisko notowanego rywala w tym sezonie, również w Melbourne, pozwoli ugrać parę gemów. Linia jest do pokrycia w trzech partiach, gdzie nie będzie dużej nominacji Sinnera, który popełnił zaskakująco dużo niewymuszonych błędów w swoim pierwszym meczu, lecz nie przegrał partii, Rywal spokojnie pokrył linię gemów proponowaną na jutro. De Jong dobrze operuje pierwszym serwisem, ma też narzędzia, by wygrać parę ważnych wymian z Sinnerem.

Francuz Mannarino przystępuje do jutrzejszego spotkania po rozegraniu pięciosetówki z triumfatorem tej imprezy sprzed kilku lat, czyli Stanem Wawrinką, któremu ewidentnie brakło tlenu w ostatniej godzinie spotkania. Bądźmy szczerzy- spotkania z Francuzem dla rywali bywają uciążliwe. Dużo przebija, wprowadza sporo slajsa do wymian, dropszotów i jak to Iga Świątek mówi- „szmat” na drugą stronę kortu. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik znany szczególnie z występów na kortach ziemnych, jak to często bywa w przypadku Hiszpanów. Mowa tutaj o Munarze, który dość niespodziewanie ograł Rosjanina Szewczenkę trzy do zera. Tenis Munara również opiera się na regularnym trzymaniu piłki w wymianach. W spotkaniu z Rosjaninem radził sobie świetnie pod kątem serwisowym. Został przełamany tylko raz wygrywając blisko 3/4 punktów przy swojej zagrywce. Myślę, że Francuz, który nie pokazał w tym roku jeszcze spotkania na swoim wysokim poziomie, może oddać seta zawodnikowi, który rozegrał solidny, równy mecz będąc underdogiem w spotkaniu z Rosjaninem. Francuz jednak jest na tyle doświadczonym zawodnikiem ograny w formule do trzech wygranych setów i mający wiele narzędzi do rozkalibrowania rywala, że zdominowanie go przez Munara w szybkich trzech setach jest trudne do wyobrażenia. Zaproponowana linia gemów śmiało powinna wejść w czterech partiach, lecz przy dozie szczęścia jest w stanie być pokrytą w trzech zaciętych setach z tie-breakami czy wynikiem 7:5 dla któregoś zawodnika.