Dziś zaczynamy 27. kolejkę Plusligi, a ja mam dla was dubelka. Zapraszam do przeczytania!

TE TYPY GRAMY U BUKMACHERA BETCLIC. KLIKNIJ W BANER PONIŻEJ I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA START DO 200 ZŁ. W BETCLIC GRASZ BEZ PODATKU!

Trefl Gdańsk – Stal Nysa

Starcie 5. z 9. ekipą ligi. Trefl ma już praktycznie zapewniony awans do play-off, Nysa natomiast musi punktować, żeby znaleźć się w pierwszej ósemce. Trybuny w Gdańsku będą dziś wypełnione, bo będzie to kolejna edycja ,,meczu kaszubskiego’’. Trefl w ostatnich meczach pokazał, że wraca do formy z początku sezonu. Nysa natomiast w swoich spotkaniach ma różne momenty gry. Jednak po ekipie Daniela Plińskiego zawsze trzeba spodziewać się walki. Nysa jeśli przegrywa, to bardzo rzadko w trzech setach. W pierwszym spotkaniu sezonu to Stal wygrała u siebie 3:0. Dziś myślę, najlepszym wyborem na ten mecz będzie over w pierwszym secie. Obie ekipy są dość wyrównane i nie sądzę, żeby któraś z nich wygrała tak wysoko w pierwszym secie. W Nysie w pierwszej partii mieliśmy wynik 25:22. Dziś wystarczy nam min. 25:20, żeby typ był zielony.

Typ: over 44,5 pkt w pierwszym secie @1,59

Barkom Każany Lwów – Asseco Resovia Rzeszów

Starcie 11. z 4. drużyną ligi. Faworytem tutaj są goście, ale nie skreślam ekipy z Lwowa. Resovia w tygodniu świętowała zdobycie Pucharu CEV i dziś nie musi być w najwyższej formie. Barkom natomiast po bardzo dobrych wynikach w ostatnich meczach ciągle ma realne szanse, żeby znaleźć się w ósemce. Mój typ kieruję ku graczowi Barkomu, który ostatnio jest prawdziwą rewelacją. Mowa o francuskim środkowym, Moussie Gueye. Francuz ostatnio jest jednym z najlepszych w lidze na swojej pozycji. Średnio w tym sezonie zdobywa 8,96 pkt/mecz. Ostatnio zdobył 12 pkt w trzech setach z Częstochową. Wcześniej potrafił zdobyć np. 22 pkt z Zawierciem, 20 pkt z Cuprum czy 18 pkt z ZAKSĄ. Francuz bardzo groźny jest także w zagrywce i bloku. W pierwszym meczu z Resovią zdobył 9 pkt. Dziś w swojej hali jego over także jest bardzo realny, a linia nie jest wygórowana.

Typ: Gueye over 8,5 pkt @1,73